اطلاعات هر نژاد و سربازهایشان 

اطلاعات انواع ساختمان های بازی 

قوانین سرور ابدی تراوین

مطابق با سرور بین المللی


در سرور ابدی تراوین گیمز بی پایان همانند سرور بین المللی بازی آنلاین تراوین هیچ محدودیتی برای حمله و گسترش امپراطوری خود در سرور دائمی بازی تراوین نخواهید داشت البته برای حمله به پایتخت یک بازیکن تنها از پایتخت خود میتوانید اقدام به حمله نمایید.

همچنین 
بازی آنلاین تراوین با سرعت بالا و جزو سرور های تراوین گیمز بوده و پایتخت ها در لیست فارم قرار نمیگیرند و چیف تراوین روی پایتخت عمل نخواهد کرد! سرور بی پایان تراوین گیمز برای همیشه خواهد ماند,در سرور ابدی خبری از نقشه ساخت نیست اما همه کتیبه ها وجود دارند و شما میتوانید در بازی آنلاین استراتژیک تراوین گیمز از انواع کتیبه ها مثل کتیبه جنگ آموز که باعث ساخت سریع تر سرباز برای شما میشود استفاده کنید.

درباره قهرمان در سرور همیشگی پر سرعت تراوین گیمز افزایش هر سطح از قهرمان به دلیل دائمی بودن سرور بی پایان تراوین سخت تر شده است.با فعال کردن کلوپ طلایی میتوانید از امکان گریز نیرو های پایتخت بهره مند بشوید البته نکته استفاده از  گریز در بازی آنلاین تراوین اسپید یا همان تراوین پلاس این است که  اگر حمله ای در نزیدیکی شما باشد امکان فعال و یا غیرفعال کردن گریز را نخواهید داشت.​​​​تغییرات جدید و مهم سرور تراوین گیمز بی پایان:

قوانین جامع جدید سرور 
بازی آنلاین تراوین با سرعت بالا یا ابدی بازی آنلاین تراوین گیمز به شرح زیر خواهد بود :

1-هیچ محدودیتی در ارسال نیرو و حملات نخواهید داشت, سرور ابدی تراوین گیمز یک محیط استراتژیک واقعی هست و اوج هیجان بازی آنلاین استراتژیک را در این سرور میتونید تجربه کنید.

2-امکان دریافت کاپ در حمله به همه دهکده های کاربر وجود خواهد داشت و ملاک تلفات مدافع و مهاجم خواهد بود. در سرور ابدی تراوین گیمز بدون هیچ محدودیتی با هر مقدار سرباز میتونید حمله کنید و هر چقدر حمله و یا دفاع قدرتمند تری داشته باشید بدون محدودیت کاپ و سکه طلا تراوین جایزه خواهید گرفت.

3-در دریافت کاپ هیچ محدودیتی وجود ندارد و هم مهاجم و هم مدافع به اندازه قدرت حمله یا دفاع خود کاپ و سکه دریافت می کنند.

4-در ارسال نیروی کمکی هیچ محدودیتی وجود ندارد شما از پایتخت و از تمامی دهکده هاتون میتونید نیروی کمکی ارسال و دریافت کنید.

5-محدودیت تغییر پایتخت به تعداد 6 بار در سه ماه افزایش پیدا خواهد کرد.


خطاهایی که در حملات ممکن است با آنها مواجه شوید :

در حمله عادی نمیتوانید از ردیاب یا جاسوس استفاده نمایید!
در ارسال نیروی کمکی به آبادی ها فقط به آبادیهای تسخیری خودتان میتوانید نیروی کمکی ارسال نمایید!
برای حمله به پایتخت یک بازیکن فقط از پایتخت میتوانید اقدام کنید!
فقط از پایتختختان میتوانید نیروی کمکی ارسال نمایید!


اگر بازیکنی طی 90 روز گذشته وارد اکانت خود نشود و تعداد سکه های طلایش کمتر از 100 عدد باشد توسط سیستم به صورت خودکار حذف خواهد شد.


کاپ بندی و مزیت ها

با حملات و دفاع های قوی شما بدون محدودیت کاپ دریافت می کنید و کاپ امتیازی است که در آمار بازیکنان روی سطح شما و رتبه شما تاثیر زیادی داره و هر پلیری که کاپ بیشتری داشته باشه نشانه قرتمندتر بودن او خواهد بود.
کاپ های خود را افزایش دهید.مانورهای زیادی روی آن خواهیم داشت!


جوایز سرور ابدی

به صورت هفتگی 10 هزار سکه به رنک های برتر کاپ هفتگی جایزه داده خواهد شد.همچنین هر روز به مهاجم و مدافع برتر 300 سکه ی طلا داده خواهد شد.سرعت 1000 و اعطای مدال هر 24 ساعت یکبار میباشد.


قوانین حفظ حریم شخصی و احترام پلیرها

1) تبلیغات:
در بازی تراوین گیمز برای راحتی پلیرها هیچگونه تبلیغی در محیط بازی نمایش داده نمی شود. به همین دلیل با افرادی که با ارسال پیام تبلیغاتی حریم شخصی و آسایش بازیکن را مورد هدف قرار دهند, برخورد جدی خواهد شد.
ارسال هر نوع پیام تبلیغاتی با سیستم آنتی ADs شناسایی شده و بسته به نوع تبلیغ با اکانت متخلف برخورد خواهد شد.

2)توهین:
بازی آنلاین استراتژی تراوین گیمز دارای سیستم چت و گفتگو می باشد تا بازیکن ها بتوانند ارتباطات سازنده با یکدیگر برقرار کنند.
البته تهدید و اصطلاحا کل کل کردن بخشی از استراتژی گفتمان است که می توانجر به دوستی یا جنگ بین دو بازیکن شود.
اما توهین و الفاظ رکیک به هیچ عنوان قابل قبول نیست و برای هر پلیری قوانین مربوط به توهین اجرا مش شود.

​​​​​​​- جریمه توهین در سرور تراوین گیمز بی پایان:
برای اولین بار منجر به یک هفته غیرفعال شدن سیستم چت و گفتگو و پیام رسان بازیکن خواهد شد.
برای دومین بار منجر به دو هفته غیرفعال شدن سیستم چت و گفتگو و پیام رسان بازیکن خواهد شد.
برای سومین بار منجر به یک هفته غیرفعال شدن سیستم چت و گفتگو و پیام رسان و همچنین بن(غیرفعال شدن کامل اکانت) بازیکن خواهد شد.
و چهارمین بار منجر به بن(غیرفعال شدن کامل اکانت) بازیکن برای همیشه خواهد شد.

نکته مهم: این قوانین برای هر پلیری, در هر رتبه و با هر تعداد سکه طلا تراوین اعمال خواهد شد. 
​​​​​​​

حفظ ابتکار عمل بازی

با وضع تغییرات جدید امکاناتی که باعث حفظ ابتکار عمل و استراتژی در بازی خواهند شد گریز لشکریان از بخش اردوگاه و همچنین محاسبه نشدن نیروهای کمکی غیر از نژاد خود و نوع نیروها سطح دفاعی قهرمان لوازم جانبی و دیوار مدافع میباشد.همچنین تعداد مدال ها,جمعیت,امتیاز تهاجمی و تدافعی و تعداد کاپ هر چقدر بالاتر باشد شما به صدر جدول بازیکنان حرفه ای نزدیکتر می شوید.

سیستم و قوانینی که بصورت اتوماتیک از طرف بازی کنترل می شود

1-قوانین مربوط به ارسال و دریافت منابع تراوین

(دقت بفرمایید این بخش در سرور ابدی تراوین گیمز به خاطر سرعت خیلی بالا شما نیاز زیادی به ارسال و دریافت منابع نخواهید داشت)

موارد لیست شده در اینجا بصورت اتوماتیک از طرف بازی کنترل می شود و به این دلیل اکانت شما به دلیل نقض این قوانین بازداشت نخواهد شد. ارسال بیش از اندازۀ قانونی منابع / تسخیر دهکدۀ بازیکن دوست (هم اتحادی یا جانشین) / حمله به بازیکن دوست (هم اتحادی یا جانشین). سیستم اجازۀ انجام این کارها را برای شما نخواهد داد.

سیستم کنترل ارسال منابع (جلوگیری از پوشینگ)

برای اینکه در 
سایت تراوین دیگر مشکل ارسال بیش از مقدار قانونی منابع نباشد و این مورد از قوانین بازی حذف شود و بازیکنان راحت تر قادر به ادامۀ بازی باشند ما سیستم اتوماتیک کنترل ارسال منابعی که در زیر توضیح داده شده است طراحی کرده ایم.


انواع مختلف ارتباط میان اکانت ها در بازی تراوین گیمز بی پایان:
حالت 1: بازیکنان جانشین یکدیگر نبودند و از یک سیستم برای بازی استفاده نکردند و از یک شبکه (مانند کافی نت، شبکۀ شرکت و یا آپارتمان) نیز برای بازی استفاده نکرده اند.
حالت 2: بازیکنان مورد نظر جانشین همدیگر بودند و یا از یک سیستم (کامپوتر) برای بازی استفاده کرده اند.
حالت 3: بازیکنان در حال حاضر جانشین همدیگر می باشند و یا به تازگی از یک سیستم برای بازی استفاده کرده اند.
 
علاوه بر آن 6 دسته بندی ارسال منابع تراوین نیز موجود می باشد:
دقت داشته باشید که این سرور بازی, تراوین اسپید بدون فروش نیرو می باشد
ارسال منابع تراوین به بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت کل اکانت)
ارسال منابع
تراوین به بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت کل اکانت)
ارسال منابع
تراوین به بازیکن بزرگ تر برای رساندن غذا به نیروهای کمکی خودی که قبلاً به بازیکن ارسال شده بود.
ارسال منابع
تراوین به بازیکن کوچک تر برای رساندن غذا به نیروهای کمکی خودی که قبلاً به بازیکن ارسال شده بود.
غارت بازیکن بزرگ تر
غارت بازیکن کوچک تر
تولید ساعتی

محدودیت ها در 
سرور جدید بازی تراوین به تولیدی در هر ساعت بستگی دارد. مقدار منابع تولیدی در هر ساعت برای اکانت تراوین گیم با مجموع تولیدی خشت، آهن، چوب و گندم (تولیدی کلی گندم منهای جمعیت اکانت) در تمامی دهکده ها (کل اکانت) محاسبه می شود. علاوه بر این میانگین 1 ساعتی درآمد منابع هفتۀ پیش، از طریق غارت (منابع غارت شدۀ شما - منابع غارت شده از شما) نیز به این مقدار افزوده می شود تا تولیدی 1 ساعتی اکانت شما محاسبه شود.

ارسال منابع مختلف 
تراوین گیم با هم:
در بازی 
travian فارسی اگر ارسال منابع محدود به گندم باشد (برای مثال ارسال گندم برای نیروهای کمکی خود و یا دهکدۀ دارای کتیبه) ارسال منابع محدودیتی نخواهد داشت. در سرور جدید بازی تراوین مبادلاتی که شامل منابع جز گندم باشند ممکن است امکان پذیر نباشد. به این دلیل به هنگام ارسال منابع بهتر است بیشتر دقت کنید.

امکان ارسال منابع چند روز در یکجا:
در برخی از شرایط ارسال منابع چند روز در یکجا اجازه داده می شود. برای مثال اگر شما اجازه ارسال منابع برای 7 روز از قبل را داشته باشید قادر به ارسال مجموع تولیدی 1 ساعتی اکانت از دوشنبه تا یکشنبه خواهید بود.
قوانین برای حالت 1:

قادر به ارسال تولیدی 2 ساعتۀ اکانت برای بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت) می باشد (و اجازۀ ارسال از قبل منابع برای 7 روز را دارد) . اگر جمعیت اکانت ارسال کنند کمتر از 50 نفر باشد در کل قادر به ارسال منابع نخواهد بود.
قادر به ارسال تولیدی 3 ساعتۀ اکانت برای بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت) می باشد (و اجازۀ ارسال از قبل منابع برای 7 روز را دارد) . اگر جمعیت اکانت ارسال کنند کمتر از 50 نفر باشد در کل قادر به ارسال منابع نخواهد بود.
در صورتی که به بازیکن مورد نظر نیروی کمکی ارسال کرده باشید (اکانت شما کم جمعیت تر از اکانت مورد نظر باشد) قادر به ارسال 150% گندم مصرفی لشکریان خود می باشید (قادر به ارسال 100% گندم مصرفی برای 24 ساعت در صورت ارسال از قبل).
در صورتی که به بازیکن مورد نظر نیروی کمکی ارسال کرده باشید (اکانت شما پر جمعیت تر از اکانت مورد نظر باشد) قادر به ارسال 300% گندم مصرفی لشکریان خود می باشید (قادر به ارسال 100% گندم مصرفی برای 24 ساعت در صورت ارسال از قبل).
محدودیتی برای غارت بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت) نمی باشد (اگر هر دو بازیکن در همان اتحاد باشند قانون 2 در این بخش اعمال خواهد شد).
محدودیتی برای غارت بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت) نمی باشد (اگر هر دو بازیکن در همان اتحاد باشند قانون 1 در این بخش اعمال خواهد شد).

قوانین برای حالت 2:
قادر به ارسال تولیدی 1 ساعتۀ خود به بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت) و قادر به ارسال مجموع تولیدی 3 روز اکانت در صورت ارسال از قبل. اگر جمعیت اکانت ارسال کنند کمتر از 50 نفر باشد در کل قادر به ارسال منابع نخواهد بود.
قادر به ارسال تولیدی 2 ساعتۀ خود به بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت) و قادر به ارسال مجموع تولیدی 3 روز اکانت در صورت ارسال از قبل. اگر جمعیت اکانت ارسال کنند کمتر از 50 نفر باشد در کل قادر به ارسال منابع نخواهد بود.
در صورتی که به بازیکن مورد نظر نیروی کمکی ارسال کرده باشید (اکانت شما کم جمعیت تر از اکانت مورد نظر باشد) قادر به ارسال 125% گندم مصرفی لشکریان خود می باشید (قادر به ارسال 100% گندم مصرفی برای 12 ساعت در صورت ارسال از قبل).
در صورتی که به بازیکن مورد نظر نیروی کمکی ارسال کرده باشید (اکانت شما پر جمعیت تر از اکانت مورد نظر باشد) قادر به ارسال 150% گندم مصرفی لشکریان خود می باشید (قادر به ارسال 100% گندم مصرفی برای 12 ساعت در صورت ارسال از قبل).
محدودیتی برای غارت بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت) نمی باشد (اگر هر دو بازیکن در همان اتحاد باشند قانون 2 در این بخش اعمال خواهد شد).
محدودیتی برای غارت بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت) نمی باشد (اگر هر دو بازیکن در همان اتحاد باشند قانون 1 در این بخش اعمال خواهد شد).

قوانین برای حالت 3:
قادر به ارسال منابع به بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت) نمی باشد و باید ابتدا بازیکن بزرگ تر منابع ارسال کند.
قادر به ارسال تولیدی 2 ساعتۀ اکانت به بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت) می باشد و قادر به ارسال مجموع تولیدی 1 روز در صورت ارسال از قبل. اگر جمعیت اکانت ارسال کنند کمتر از 50 نفر باشد در کل قادر به ارسال منابع نخواهد بود.
در صورتی که به بازیکن مورد نظر نیروی کمکی ارسال کرده باشید (اکانت شما کم جمعیت تر از اکانت مورد نظر باشد) قادر به ارسال 100% گندم مصرفی لشکریان خود می باشید (قادر به ارسال 100% گندم مصرفی برای 6 ساعت در صورت ارسال از قبل و در صورتی که منابع ارسالی فقط گندم باشد).
در صورتی که به بازیکن مورد نظر نیروی کمکی ارسال کرده باشید (اکانت شما پر جمعیت تر از اکانت مورد نظر باشد) قادر به ارسال 100% گندم مصرفی لشکریان خود می باشید (قادر به ارسال 100% گندم مصرفی برای 12 ساعت در صورت ارسال از قبل و در صورتی که منابع ارسالی فقط گندم باشد).
قادر به غارت بازیکن بزرگ تر (از لحاظ جمعیت) با محدودیت قانون 2 گفته شده در این بخش می باشد.
قادر به غارت بازیکن کوچک تر (از لحاظ جمعیت) با محدودیت قانون 1 گفته شده در این بخش می باشد.
قادر به غارت بازیکنی نمی باشد که در 6 ساعت قبلی به این اکانت منابع ارسال کرده اند.

استثنا ها:

محدودیتی برای ارسال منابع به دهکدۀ شگفتی جهان نمی باشد.
محدودیتی در حمله و یا ارسال نیروی کمکی به دهکدۀ شگفتی جهان نمی باشد.
محدودیتی در ارسال گندم به دهکده هایی که دارای کتیبه می باشند نیست.
تجارت در بازار: اگر اختلاف منابع ارسالی و دریافتی (بدون در نظر گرفتن غارت ها و ارسال منابع یکطرفه) کمتر از 20% باشد، تجارت همیشه ممکن خواهد بود.
 


2-قوانین چیف تراوین یا تسخیر دهکده بازیکنان دیگر در بازی تراوین گیمز بی پایان
سیستم کنترل تسخیر توافقی (چیف توافقی تراوین) 
تسخیر آبادی در تراوین 
قوانین تسخیر آبادی تراوین یا چیف تراوین نیز از قبل در سیستم قرارداده شده است.
این محدودیت ها زیاد پیچیده نبوده و از طریق ارتباط میان بازیکن ها مشخص می شود.
 
انواع مختلف ارتباط میان اکانت ها برای 
تراوین وارز :
حالت 1: بازیکنان جانشین یکدیگر نبودند و از یک سیستم برای بازی استفاده نکردند و از یک شبکه (مانند کافی نت، شبکۀ شرکت و یا آپارتمان) نیز برای بازی استفاده نکرده اند.
حالت 2: بازیکنان مورد نظر جانشین همدیگر بودند و یا از یک سیستم (کامپوتر) برای بازی استفاده کرده اند.
حالت 3: در 
تراوین وارز بازیکنان در حال حاضر جانشین همدیگر می باشند و یا به تازگی از یک سیستم برای بازی استفاده کرده اند.
 
قوانین برای حالت 1:
براحتی قادر به تسخیر دهکدۀ یکدیگر می باشند اگر در 2 روز گذشته در یک اتحاد و یا اتحاد ها متحد نبوده باشند.
 
قوانین برای حالت 2:
قادر به تسخیر دهکدۀ یکدیگر می باشند اگر بیش از 14 روز باشد که هیچ رابطۀ جانشینی بین آنها نباشد و بازیکنان در 2 روز گذشته در یک اتحاد و یا اتحاد های متحد نبوده باشند.
 
قوانین برای حالت 3:
قادر به تسخیر دهکده های یکدیگر نمی باشند.
 
استثنا ها:
چیف تراوین در دهکدۀ شگفتی جهان اگر آخرین دهکدۀ (تنها دهکدۀ) بازیکن نباشد قابل تسخیر بدون هیچ محدودیتی خواهد بود.البته شگفتی جهان مربوط به سرورهای هفتگی تراوین می باشد.
دهکده های دارای کتیبه همیشه قابل تسخیر خواهند بود به شرطی که دهکدۀ مورد نظر آخرین دهکدۀ (تنها دهکدۀ) بازیکن نباشد و دهکدۀ مورد نظر پایتخت نباشد.
 

3-قوانین مربوط به استفاده رباط ها در بازی تراوین و هک تراوین یا سکه نامحدود تراوین
(دقت بفرمایید سرورهای بازی آنلاین تراوین گیمز دارای سیستم آنتی بات باشد و بطور اتومات پلیری که از این رباط ها استفاده کند بن می نماید)

سیستم کنترلی بات
همیشه اتفاقات خوب برای آنهایی که صبر می کنند اتفاق می افتد.

بسیاری از شما بدلیل اینکه رفته رفته تعداد بازیکنانی که از بات و یا اسکریپت استفاده می کنند بیشتر می شد عصبانی بودید.

منظور از این چیست؟

در تراوین جدید برای بازیکنانی که همیشه با رعایت قوانین بازی می کردند هیچ تغییری نخواهد بود و فقط بازی عادلانه ارزش بیشتری پیدا خواهد کرد و از طرف دیگر بازیکنی که اکانت وی در استفاده از برنامه های خارجی خلاف قوانین شناسایی شده است مجبور به پر کردن کد امنیتی خواهد بود.

توجه کنید که تمامی اکانت ها یکجا کنترل می شود و زمان های کنترل کاملاً شانسی می باشد و امکان دارد بازیکنی که قبلاً از برنامه ای بدون مشکل استفاده می کرد در کنترل بعدی شناسایی شده و مشکلات بوجود آید.

سیستم کاملاً خودکار و اتوماتیک می باشد. 24 ساعته در 7 روز هفته در حال کار می باشد.

بازیکن تشخیص داده شده نه تنها مجبور به پر کردن کد امنیتی خواهد بود و بلکه جریمه ای نیز برای اکانت وی اعمال خواهد شد و اگر بازیکن سابقۀ قبلی نیز داشته باشد جریمه ها رفته رفته بیشتر خواهد شد.

ما تیمی برای کار روی این سیستم بطور مداوم تشکیل داده ایم، یعنی اگر هم برنامه نویسان بات کاری کنند که دیگر سیستم قادر به تشخیص برنامه نباشد تنها برای مدت کوتاهی بازیکنان قادر به استفاده از برنامه خواهند بود و در آپدیت بعدی سیستم این بازیکنان نیز تشخیص داده شده و جریمه خواهند شد.​​​​​​​

قوانین کلی و عمومی بازی آنلاین استراتژیک حرفه ای تراوین​​​​​​​ در سرور بی پایان تراوین گیمز تراوین گیمز