داستان بازی تراوین گیمز

جهان تراوین دنیایی مستقل از هیاهوی زندگیست جایی که داستان ها در آن واقعی میشوند و انسان ها میتوانند در این دنیا اسطوره شوند و سال های زیادی است که پلیرهایی با شهامت و با اخلاق در جهان تراوین افسانه شدند و ماندگار.
قبل از شروع داستان بازی کمی درباره تراوین و اینکه تراوین چیست؟ صحبت کنیم:
تراوین یک بازی آنلاین استراتژیک هست که تحت وب می باشد پس این بازی نیاز به نصب و دانلود ندارد و در دو حالت زمانی مختلف بازی می شود که به اسم تراوین سرور بی پایان و تراوین سرور هفتگی شناخته می شود.
البته از نظر سرعت بازی هم به دو دسته سرور تراوین قدیمی یا کند و سرور تراوین اسپید بی پایان دسته بندی می شود که در تراوین گیمز شما در سرور تراوین اسپید بی پایان بازی خواهید کرد که جذاب ترین و پویا ترین بازی استراتژیک می باشد که در آخرین نسخه تراوین جدید یا تراوین2 قابل اجرا است.

در بازی تراوین گیمز به غیر از نسخه وب شما می توانید اپلیکیشن تراوین را که نسخه موبایل تراوین می باشد را دانلود کرده و به آسانی در موبایل خود تراوین موبایل اندروید را بازی کنید.


دنیایی جذاب در بازی استراتژیک جنگی و کشورگشایی  
در جهان تراوین در دیرباز تا به امروز حتی زمانی که انسانی پا به جهان تراوین نگذاشته بود, نژادی زندگی می کرد به نام ناتار یا نترس...

بعد از ورود انسان های شجاع و آگاه به جهان تراوین, ناتار ها خود را ضعیف دیدند و در بخش کوچکتری در این جهان سکنی گزیدند که محل زندگی ناتار ها در  جهان تراوین زمین های خاکستری نام دارد(از بخش نقشه میتوانید محل زندگی ناتار ها را ببینید)

از این رو از زمان شروع تا ابدیت این موجودات قسم دشمنی خوردند با انسان ها , آنها به دانش ما حمله کردند و این دانش های با ارزش را که در لوح هایی زرین حک شده است را در قالب کتیبه هایی اسرار آمیز مخفی کردند.

اما از میان شما انسان ها دلیرترین های شما میتوانند این کتیبه ها را بدست آورده و از امکانات جادویی آنها بهره مند شوند و به رشد و قدرت بخشیدن امپراطوری خود سرعت و وسعت بدهند.

در جهان تراوین به غیر از نژاد تاریکی که آنرا ناتار می نامیم, شما دلیران میتوانید از سه نژاد مختلف 1-توتن یا تهمتن 2-روم یا رومیان 3-گول یا گولیان هر کدام را که خواستید انتخاب و وارد این جهان پر هیجان شوید و تا ابد در آنجا به گسترش مناطق تحت امپراطوری خود و توسعه لشکریان خود دهید. (برای شناخت سه نژاد اصلی بازی تراوین ین بخش را مطالعه کنید) 

شما به عنوان یک امپراطور مقتدر امکان ایجاد اتحادی قدرتمند را با دیگر بازیکنان در تراوین اسپید بی پایان خواهید داشت و هر اقدام و فعالیت شجاعانه شما در بازی آنلاین استراتژیک تراوین با اهدای مدال هایی ماندگار و جوایزی ارزشمند مانند سکه های طلای تراوین همراه خواهد بود.(این جهان از نظر زمان و گسترش مناطق تحت امپراطوری و تعداد لشکرین نامحدود است)

​​​​​​​جهان تراوین اسپید در سرور تراوین گیمز محیطی عمیقا استراتژیک و مشابه واقعیت است پس هوشمندی تصمیمات و اقدامات شما مسیر رشد شما و هم رزمان شما را مشخص خواهد کرد.
​​​​​​​
یادتان باشد همیشه ناتار ها در کمین هستند پس امپراطوری قدرتمند,دشمنانی هر چه کمتر و دوستانی هر چه بیشتر  و قدرتمند تر برای خود از همنوعان خود داشته باشید.

همچنین پیشنهاد می کنیم از آموزش هایی که در این سایت برای شما قرار گرفته استفاده کنید و یادتان باشد جهان تراوین گیمز جهانی متفاوت است زیرا تمام توانایی های ذاتی و اکتسابی شما را به چالش خواهد کشید و از شما یک پادشاه مقتدر خواهد ساخت.