چگونه سکه طلا تراوین را به رایگان بدست بیاوریم

در سرور ابدی یا دائمی بازی آنلاین استراتژیک تراوین گیمز ما شرایطی را برای پلیرهای عزیزمان فراهم کردیم تا بتوانید به راحتی و از روش های متعدد سکه رایگان طلا تراوین بدست بیاورید.
پس با انواع روش های بدست آوردن سکه رایگان طلا تراوین در 
بازی آنلاین استراتژیک تراوین گیمز آشنا شوید و هیچ سکه رایگان تراوینی را از دست ندهید:

ثبت نام رایگان در بازی تراوین گیمز

​هنگامی که شما در سرور دائمی و همیشگی بازی آنلاین استراتژیک تراوین گیمز ثبت نام می کنید 1000 سکه طلا رایگان تراوین دریافت خواهید کرد که با این تعداد سکه می توانید کارهای بسیار زیادی در بازی تراوین گیمز انجام داده و پایه های امپراطوری خود را مستحکم نمایید.
جالب است بدانید که فقط تعداد 600 سکه طلا تراوین در سرور بین المللی 800000 تومان قیمت دارد و این در صورتی است که شما 1000 سکه رایگان طلا تراوین را در بازی آنلاین استراتژیک تراوین گیمز فقط در هنگام ثبت نام بازی تراوین دریافت خواهید کرد.

​1) 1000 سکه طلا رایگان تراوین گیمز در شروع بازی

هر روز زمانی که شما وارد حساب خود در سرور ابدی و دائمی تراوین گیمز می شوید 3 جعبه جایزه خواهید دید که با انتخاب یکی از آنها تعدادی سکه طلا رایگان تراوین یا سکه نقره رایگان تراوین به عنوان جایزه دربافت خواهید کرد تا نیاز روزانه شما به سکه طلا و نقره تراوین برطرف شود. 

​2) واریز سکه طلا و نقره رایگان روزانه تراوین

در سرور ابدی بازی آنلاین استراتژیک تراوین گیمز شما هر روز میتوانید یکی از بازیکنان برتر در چهار بخش:
مدافعین برتر - مهاجمین برتر - غنیمتگیران برتر - پیشرفت کننده های برتر
شوید و در یک یا دو یا هر چهار بخش بازی جزو ده نفر برتر شوید و مدال طلا یا مدال نقره و یا مدال برنز دریافت کنید و به غیر از اینکه در بازی تراوین این مدال ها افتخاری همیشگی برای شما خواهد بود, برای دریافت هر مدال تعدادی سکه طلا رایگاراوین به حساب شما واریز می شود

​3) مدال بگیر سکه طلا رایگان تراوین دریافت کن

در سرور ابدی تراوین گیمز شما به عنوان یک پادشاه مقتدر می توانید هر روز بدون هیچ محدودیتی حملات گسترده به دشمنان خود کنید و به ازای هر حمله به غیر از دریافت امتیاز کاپ که خود نشان اقتدار و شجاعت یک پلیر می باشد تعدادی سکه رایگان طلای تراوین به حساب شما واریز میگردد و البته تعداد سکه ای که شما دریافت می کنید هیچ محدودیتی ندارد و این بستگی به شدت و قدرت و گستردگی حملات شما متفاوت می باشد.
پلیرهای شجاع در سرور ابدی تراوین گیمز حتی موفق شدن روزانه بیش از 2000 سکه طلا رایگان تراوین بدست بیاورند.  

4) حمله کن و سکه طلا رایگان تراوین بدست بیار

در سرور ابدی تراوین گیمز شما به عنوان یک پادشاه مقتدر می توانید هر روز بدون هیچ محدودیتی حتی زمانی که به شما حمله می شود در مقابل قدرت و وسعت دفاع خود به غیر از دریافت امتیاز کاپ که خود نشان اقتدار و شجاعت یک پلیر می باشد تعدادی سکه رایگان طلای تراوین به حساب شما واریز میگردد و البته تعداد سکه ای که شما دریافت می کنید هیچ محدودیتی ندارد و این بستگی به شدت و قدرت و گستردگی دفاع شما متفاوت می باشد.
پلیرهای شجاع در سرور ابدی تراوین گیمز با حملات و دفاع گسترده حتی موفق شدن روزانه بیش از 2000 سکه طلا رایگان تراوین بدست بیاورند.  

5) دفاع کن و سکه طلا رایگان تراوین بدست بیار

در هر بار خرید سکه طلا تراوین هر تعداد سکه ای که طبق تعرفه خریداری شود به غیر از دریافت آن تعداد سکه به صورت آنیبیست درصد از تعداد سکه خریداری شده به حساب شما واریز می شود. 

6) + از مبلغ خرید سکه به حساب شما واریز میگردد

به غیر از بیست درصد سکه اضافی که بعد از خرید بطور آنی به حساب شما واریز می شود, در پایان هر هفته در سرور ابدی تراوین گیمز تعداد %10 از مقدار سکه ای که مصرف کردید محاسبه شده و شما میتوانید تا 8 ساعت بعد از شروع هفته جدید آن تعداد سکه را دریافت کرده و مجددا به حساب خود واریز نمایید.

​7) %10 سکه مصرف شده را هر هفته دریافت کن

شما هر روز به دفعات می توانید قهرمان خود را به ماموریت بفرستید و قهرمان یا هیرو بعد از برگشت از هر ماموریت تجهیزاتی را با خود می آورد که شما میتوانید اضافه آن تجهیزات که نیاز ندارید را در حراجی به بالاترین قیمت پیشنهادی بفروشید و سکه نقره رایگان تراوین بدست بیاورید و البته میتوانید سکه نقره تراوین را به سکه طلا تراوین تبدیل کنید.

8) با فروش تجهیزات قهرمان سکه نقره رایگان بدست بیار

در سرور ابدی تراوین گیمز در قسمت سکه طلا تبی هست به نام طلای بیشتر که در آن لینک اختصاصی شما برای معرفی بازی تراوین به دوستانتان وجود داره و شما میتوانید این لینک را برای همه دوستان خود بفرستید با دعوت بازیکن های دیگر به بازی با هر بار خرید بازیکن 20 درصد از سکه های خریداری شده توسط آن بازیکن را بدون اینکه از او هیچ مبلغ یا سکه ای کسر بشه به حساب شما واریز میشود و اگر شما فقط چند دوست خود را به بازی دعوت کنید نه تنها از خرید سکه طلا تراوین بی نیاز خواهید شد بلکه جذابیت بازی وقتی دوستاتون کنار شما هستند چند برابر خواهد شد.

9) دوستانت را معرفی کن 20% طلا دریافت کن